O mě

11. dubna 2009 v 0:21 | x |  Moje panička
Moje znamení


Střelec - Sluneční znamení
Narození: (22.11.) 24.11. - 20.12. (22.12.)
Živel: Oheň
Vládce:: Jupiter
Kov:: Cín

Charakteristika
Lidé narození ve znamení Střelce nesou pečeť vládce svého znamení Jupitera, který symbolizuje spravedlnost a štěstí. Jsou proto optimističtější, aktivní, společenští a velice upřímní, někdy do té míry, že jejich přímost zraňuje druhé, aniž by si toho byli vědomi. K jejich povahové výbavě nepatří kousavá satira nebo zlomyslnost, ale z jejich představy o spravedlnosti vyplývá, že si lidé zaslouží znát pravdu.

Jsou to lidé okamžitých reakcí, kteří často jednají z náhlého popudu, aniž by stihli domyslet následky svého chování. Dovedou být v okamžiku popuzení a vybuchnout, ale stejně rychle na vše zapomenou a ani v nejmenším netuší, že někomu zanechali šrám na jeho nitru. Oni to přece tak zle nemysleli!

Kdo je pozná blíže a zvykne si na ně, zažije nejen hodně legrace, ale najde v nich spolehlivé přátele, kteří sice někdy dost mluví, ale zpravidla se jim dá věřit.

Tito lidé nesnášejí pocit jakéhokoli omezování. Jsou schopní hodně pracovat, ale nesmí mít dojem, že to je nevyhnutelná povinnost a že je nad nimi dozor.

Jsou rádi v roli hostitelů a jako takoví, často přehánějí své možnosti, na čemž má vinu jejich bezstarostnost v okamžiku, kdy se dobře baví. Stejně bezprostředně jednají, potřebuje-li někdo pomoc. Udělají hned, co je zapotřebí a neuvažují, jestli se dožijí oplátky nebo alespoň vděčnosti. Sami pro sebe mnoho prostředků nepotřebují, protože nevyhazují peníze na okázalou reprezentaci, ale systematičtí střádalové to v žádném případě nejsou.

Dovedou brát život z jeho lepší stránky a dovedou inspirovat i své bližní k veselejšímu pohledu na svět. Tím vším se jeví svému okolí jako trochu povrchní, ale mají v sobě filozofického ducha, který jim dává nadhled nad malicherností a pomáhá jim i smířlivost a dobrota. Tento svůj "image" si kazí svým nekompromisním bojem za spravedlnost, kdy se neubrání prudším projevům. Jejich okolí většinou přehlédne, že jen zřídka bojují sami za sebe.

Svou hrdost hájí i za cenu materiálních ztrát. Neradi dlouze vysvětlují, neradi se pokořují, takže jejich boj se zúží na prásknutí dveřmi a svá práva oželí.Kdo jsem

Kdo jsem? Nikdy se nedozvím,jak to se mnou začalo. Asi už v době ,kdy se rozhodovalo o mém životě, se musela stát nějaká zvláštní událost.Ten,kdo rozhoduje o našich životech ,se asi nemohl rozhodnout,do jakého těla tuto duši má vložit. Asi měla být dána do nějakého jiného těla, nejspíš těla koně.Nevím kolik, ale asi ve mě koluje část koňské krve. Jak jinak si vysvětlím svoji závislost na těchto stvořeních.Není to jen obyčejná závislost, je to jako droga, kterou musíte mít každý den a kvůli které jdete až na samý konec světa.Nemyslím si, že patřím do světa lidí,ale spíš do světa koní.Mnoho lidí už mi říkalo, jaký jsem to blázen.Nevyjímaje mé vlastní rodiče,kteří ze mě chtěli mít studovaného a váženého člověka. Myslím, že by tomu tak skutečně bylo, kdybych veškerou tu píli a snahu věnovanou koním,vložila do studia a své kariéry.

V mém povídání se budu občas uchylovat k myšlenkám a textům, které někdo jiný přede mnou už napsal.Jsou to naprosto stejné myšlenky, které se shodují s těmi mými, ale já bych je asi ani lépe nenapsala a tak si dovolím občas nějakou tu větu vložit.Někdy se mi totiž při čtení nějakého textu zdá, že ten člověk píše přesně to, co sama cítím.Chci se vyhnout pomluvám o tom, že někde něco opisuji a proto tyto textové vsuvky budou označeny jinou barvou textu s odkazem na autora.Také zde najdete články převzaté z internetu a bude u nich vždy jméno autora, pokud tam bude uvedeno.Sama stále hledám nové informace o koních .Ať jsou tedy zde pěkně pohromadě.Přeji si, aby mé stránky pomohly lidem,kteří se o koních chtějí dozvědět co nejvíc a hlavně těm, kteří chtějí i své znalosti prakticky přenést a uplatnit v chovu koní.

 


Aktuální články

Reklama