Dia slaví 2 roky

4. května 2011 v 0:04 | x |  Mám sestru

27.DUBEN 2011

Nejsem ani hříbě ani kůň.Nikdo neví, jak budu vypadat až dorostu, ale odhadnout se to dá už teď..
Dneska mi jsou dva roky!!
Měřím na výšku už jako většina našich dospělých koní, ale tělíčko mám jak nudli z polívky.Prostě ani ryba ani rak.


A mám hrozně ráda svojí mámu Donu.Mám nejraději její vemínko.Tam se občas musím podívat a zažít si ještě ten pocit jistoty a jídla.Moc ho tam už není.Ale máma se za cecík ještě nechá tahat.A je mi to jedno, že je to ostuda.Klidně se tomu divte,- vy všichni okolo!!
Vypadám jako roztomilá holčička.Nenechte se ale zmást.Už jenom ta hříva na obě strany značí,jaká dokážu být.Půl na půl.Trochu hodná a trochu rošťanda,někdy milá,ale dokážu i nevrle prosazovat svoje.
Když se máma tváří rozumě,dělám to po ní.Učím se od ní,- aby se neřeklo.Ale kdo ví, jestli zrovna nemyslím na to, kde a koho zase pozlobím.
A tam za mnou už mě provokuje Mario.Půjdu za ním a zkusím si s ním promluvit po dobrým.Jestli to nepochopí, bude se muset podřídit pravému koňskému šťouchanci.
Když uviděl, jakou mám náladu, raději se odtáhl stranou.Nemusela jsem vyhrožovat podruhý.Jsem taková slečna od rány a Mária se rozhodně nebojím.Dneska se mi hrát opravdu nechce!
Ale když se dá stádo na útěk, přidám se jako první a ani strach z vetřelce mi nezabrání vyhazovat a a skotačit.Nejsem sama a tak mě tyhle společné radovánky těší.Vyskakujem společně, mladí jako staří.Pohyb je náš život.
 


Komentáře

1 Šárka | 4. května 2011 v 8:37 | Reagovat

Musím teda říct Soni, že Dia je krasavice... POvedla se vám...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama