Duben,stále lépe u kamen

2. dubna 2013 v 23:49 | x |  Náš zápisník 2013
Velikonoční pondělí ve znamení nového přídělu sněhu a my se s Daisy vydáme na společnou cestu s dvěma dalšími klisnami.Jenom krok ale Daisynce nestačí a tak se přece jen při jednom rozklusání musela vydovádět.První její skotačení a vyhazování mě sice překvapí, ale nesundá.Jediný koledník letos...nikde ani noha...
Kolem Ovčí hory.No jedeme zase jinam.Neblbni, teď fotím!!Ne, musí skočit do kopce,ze kterého se asi zase zkulíme.Tak a foťák se válí ve sněhu.Děkuju!A teď se mi ještě zasek telefon.A piští tím úplně nejvíchttp://admin.blog.cz/clanky/clanek/71418466/upravit blbým tónem!Jo, vím,že se to nelíbí ani tobě.Tak stůj a nezdrhej ,musím rozmontovat šroubky a vyndat baterku.Konečně ztichl .Osuším foťák, smontuju telefon a teď budu muset srovnat i tvoji hlavu!!Ještě že to sluníčko hřeje. V I D E O
Když máma nepozná svou dceru.
To jako fakt!Dia dostala čepičku.No aby ji nestudily ouška.Ale Dona dostala histerii a ze strachu od ní utíká.Je todle možný? Moje dcera má na hlavě místo uší jeden černej roh.Zmatek nastává i mezi ostatními koňmi.

6.dubna- Kdo se ztratí v mlze, cestu zpátky nenajde.A navíc všude ještě leží sníh.Psa by ven nevyhnal, my jedeme!
Je 10.dubna, sluníčko už začalo svítit a dokonce roztává i sníh.Dnešní den s Donečkem na procházce po okolních polích byl ve znamení vítání trávy.To je velký zázrak,že letos už vystrčila pár prvních lístečků.Doneček si s ní tam u země povídá a já skoro usínám.

Už pár dní se snažíme hlídat tu naši potvůrku žlutou, co nosí v bříšku hříbátko.Je několik dní po termínu.A skoro vůbec jí to nevadí.Asi ani neví, že je Těhotná.

A morčice Cherry to asi neví taky!!

Dastien má poprvé ve své kousací hubičce udidlo. - - A konečně přišel ten správný okamžik.Jedna deštivá noc!
12.dubna 2013 se Ladušce narodila malá rezavá holčička !!

Trénink s Dajsy a s Mariem,Doneček má volný den.Ten si ale užívá koukáním dolů do ohrady na malou Deanu s maminkou.
Děkuji Lence za fota!!

Napekli jsme zákusky a všechno bylo tak jak má, připraveno na svod koní- klisen.Každoroční akce pořádaná pro okresy Jablonec a Liberec se konala na naší jízdárně.Přijel ing.Vondrouš letos ve dvojici s ing.Regnerem.Prý jestli jsme nenachystali otrávené ty zákusky.No, asi věděli, proč se ptají.Trošku to polichotilo.Kdo ví, ten ví.Ale zákusky všem opravdu chutnali a nikdo se neotrávil a všech 5 klisniček majitelé předvedli.Někdo líp, někdo měl ještě trénovat.Naše Dia se jako 4 letá zůčastnila také a byla i dobře ohodnocena.A tak to máme za sebou!
Naše Dia se jako 4 letá zůčastnila také a byla i dobře ohodnocena.A tak to máme za sebou!
Odpolední výlet s Donečkem a konečně oddych v Karlovských bučinách.
A večerní slet všech malých i velkých čarodějnic, poletování po okolí a kolem ohně dovršil ten skvělý den!


 


Komentáře

1 xKaribu | E-mail | Web | 24. května 2013 v 7:30 | Reagovat

Krásné . Moc ráda si to tu čtu . Ráda to tu navštěvuji!:-) Jen tak dál!!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama